Wolfenstein Enemy Territory Foorum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolfenstein Enemy Territory Foorum!

Foorum Wolfenstein Enemy Territory Mängijale!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Probleem !

Go down 
4 posters
AutorTeade
Showtek




Postituste arv : 1
Reputation : 0
Join date : 03/03/2009

Probleem ! Empty
PostitaminePealkiri: Probleem !   Probleem ! Icon_minitimeTeis Märts 03, 2009 1:51 pm

Tere, olen siin foorumis uhiuus. Mängisin Enemy Territory't umbes 2 aastat tagasi ja seda umbes aasta aega järjest. Nüüd tõmbasin endale uuesti mängu kuna tekkis soov vanu aegu meelde tuletada. Probleem on selles, et mängides mäng veidike lagib, ping on vist korras aga fps on arvatavasti madal. Conf on default kuid olekski vaja abi hea kerge confi leidmisel. Minu mälu järgi jooksis see mäng kunagi väga hästi mu arvutil, nüüd kui mitu formatit aastate jooksul tehtud peaks ta sama hästi jooksma. Palun abi ! Smile
Tagasi üles Go down
K[evi]N
Administraator
Administraator
K[evi]N


Postituste arv : 358
Reputation : 0
Join date : 28/07/2008
Age : 29
Asukoht : Tartu

Probleem ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleem !   Probleem ! Icon_minitimeKolm Märts 04, 2009 2:59 pm

Showtek kirjutas:
Tere, olen siin foorumis uhiuus. Mängisin Enemy Territory't umbes 2 aastat tagasi ja seda umbes aasta aega järjest. Nüüd tõmbasin endale uuesti mängu kuna tekkis soov vanu aegu meelde tuletada. Probleem on selles, et mängides mäng veidike lagib, ping on vist korras aga fps on arvatavasti madal. Conf on default kuid olekski vaja abi hea kerge confi leidmisel. Minu mälu järgi jooksis see mäng kunagi väga hästi mu arvutil, nüüd kui mitu formatit aastate jooksul tehtud peaks ta sama hästi jooksma. Palun abi ! Smile
Ma ise arvan, kas pingis on viga või Sul on liiga palju asju lahti (Messenger, Player jms.), pakun lahenduseks seda, et pane kõik asjad kinni ja kontrolli ping üle (Kui ping on üle 100 siis võib tunda juba kergel laggi).
Confi osas ei oska aidata.
Tagasi üles Go down
http://wolfenstein.niceboard.net
fr0st




Postituste arv : 2
Reputation : 0
Join date : 19/03/2009

Probleem ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleem !   Probleem ! Icon_minitimeReede Märts 20, 2009 10:05 pm

FPS äkki liiga madal.

Selleks konsooli: /com_maxfps 333

Kui see ei aita, siis ava Task Maneger, vaata mis CPU on ja pane Protces vms.
Siis Kustuta kõik laggi tekitavad protsessid.
Tagasi üles Go down
DR!V3R
Super-Moderaator
Super-Moderaator



Postituste arv : 219
Reputation : 0
Join date : 30/07/2008
Age : 30
Asukoht : tartu

Probleem ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleem !   Probleem ! Icon_minitimePüh Märts 22, 2009 1:07 pm

fr0st kirjutas:
FPS äkki liiga madal.

Selleks konsooli: /com_maxfps 333

Kui see ei aita, siis ava Task Maneger, vaata mis CPU on ja pane Protces vms.
Siis Kustuta kõik laggi tekitavad protsessid.
ei tea kui ma panen /com_maxfps 333 hakkab mul hakkima just eriti TJs
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/s2nd3r
Sponsored content





Probleem ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleem !   Probleem ! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Probleem !
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Wolfenstein Enemy Territory Foorum! :: #Wolfenstein :: Probleemid-
Hüppa: