Wolfenstein Enemy Territory Foorum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolfenstein Enemy Territory Foorum!

Foorum Wolfenstein Enemy Territory Mängijale!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 heia. liituda tahaks :)

Go down 
2 posters
AutorTeade
national
Clan'i liige!
Clan'i liige!



Postituste arv : 7
Reputation : 0
Join date : 31/08/2008

heia. liituda tahaks :) Empty
PostitaminePealkiri: heia. liituda tahaks :)   heia. liituda tahaks :) Icon_minitimePüh Aug 31, 2008 2:00 pm

Wolfenstein nimi : *national*
Miks soovite liituda?: : oleks hea mängida pärast tööpäeva kusagil väikses seltskonnas mõnusat mängu Smile
Mis clannides oled ennem olnud/oled?: =MF=
Oled sa nõus kandma wolfesnteinis enda nime uus kirja #[OrP]#? ikka Smile miks mitte Wink
Kaua oled Wolfensteini mänginud? üle 3 aasta. praegu oli mingi 7 kuud pausi vahel ja mängisin natuke EST NQ serveris ja sealt saingi teie foorumi aadressi.
Soovin liituda [Trickjump, Aiming, Mõlemad] no kui ma olen kunagi CW'sid juhatanud siis natuke aimi vist peaks olema Smile aga harjumist tahab.
Vanus 23
Lisainfo: =MF= 's olin mingi kuu aega ja ülejäänud aja mängisin ilma tag'ta suvaliste nimede all. rentisime koos cccp'ga serverit serverid.ee keskonnas. mul on seal tutvusi ja sinna saaks 32 slotiga servu mingi poole hinnaga kui huvi on, kuid sellega läheks natuke aega:)
Tagasi üles Go down
K[evi]N
Administraator
Administraator
K[evi]N


Postituste arv : 358
Reputation : 0
Join date : 28/07/2008
Age : 29
Asukoht : Tartu

heia. liituda tahaks :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: heia. liituda tahaks :)   heia. liituda tahaks :) Icon_minitimePüh Aug 31, 2008 8:08 pm

Sees.
Tagasi üles Go down
http://wolfenstein.niceboard.net
 
heia. liituda tahaks :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» liituda tahaks
» sooviks liituda
» soovin liituda(A)
» Sooviks liituda;)
» soovin liituda

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Wolfenstein Enemy Territory Foorum! :: #Clan :: Liitumine-
Hüppa: